top of page

HAKKIMIZDA

Doğaya DEĞER KATARIZ

Doğanın değerini en iyi bilenlerdeniz... Sürdürülebilir bir yaşam ve tarımsal üretim için buradayız.

Önceliğimiz gıda güvenliği ve gıda güvencesi değil
"Doğanın Güvenliğidir". Çünkü her geçen gün yok olan bir doğada yaşamak ve üretmek asla mümkün olmayacaktır. Doğaya saygılı ve doğayı koruyan bir tarımsal üretim modeliyle gelecek çok daha güvenli olacaktır. İşte bu yüzden doğayı besleyen toprağa çok değer veriyoruz. 30 yılı aşkın sektör deneyimimizle önce toprağa, sonra doğaya, tarıma ve insana değer katmak için buradayız...

DEKA GRUP ŞİRKET POLİTİKAMIZ

ÇEVREYİ KORUMAK

Tarımı güçlendirmek için kurduğumuz şirketimiz çevreyi korumayı ön plana çıkarıyor

 

TARIMSAL ÜRETKENLİK

Şirketimiz, bilinen ve yeteri kadar önem verilmeyen konularda direnç gösterip, yetebildiği kadar bilgileri paylaşarak, toprak sağlığı korumak ve bitkisel üretkenliği artırmak. Bu konularda öncü, girişimci ve yenilikçilikte zirvede olmak.

 

KATMA DEĞER ÜRETMEK

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği alanlarda atıl olanı verimli hale getirip, enerji ve gübre üretimi ile birlikte doğrudan veya dolaylı istihdam sayısını artırmayı hedeflemektedir.

 

GELECEĞE YÖN VERMEK

Şirketimiz, ulaşabildiği en yüksek düzeyde çiftçiye ulaşarak gerekli bilgileri aktarmak, tarımsal üretim yaptığı toprak ve yetiştirdiği ürünlerin  ihtiyaçlarına göre  gelişen teknolojileri takip edip verimliliği üst seviyeye çıkaracak bitki besleme önerilerinde bulunmak.

bottom of page